Ana Sayfa Güncellemeler

Güncellemeler

Güncellemeler
Güncellemeler

Optik Programı Eğitim Videoları
      Bilsist optik programı v3 daha anlaşılır ve işleyişi hakkında detayları gösterebilmek adına sizler için hazırladığımız eğitim videolarımızı inceleyebilirsiniz.

Optik Programı Sms Entegrasyonu
      Bilsist optik programı v3 versiyonumuz ile optik programı sms gönderme imkanı ile müşterilerinize özel günlerinde ya da hatırlatma cam,çerçeve günlerinde sms gönderebilirsiniz.
      Sms gönderim raporları, sms bakiye görüntüleme gibi özelliklerimiz ile Bilsist Optik Programı v3 sizlerle...

Optik Programı Otomatik Barkod Kodu Üretimi
      Bilsist optik programı v3 versiyonumuz ile barkod basım imkanı gelmiştir. Stokları tanımlarken barkodsuz stoklarınızı ya da işletme içi yeniden barkod yapılandırmanız için
stoklarınızda barkod otomatik olarak üretip baskısını yapabilirsiniz. Daha sonrasında alış ve satışlarınızda bu barkod kodunuzu kullanabilirsiniz.

Optik Programı Döviz İşlemleri
      Bilsist optik programı v3 versiyonumuz ile optisyenlik müesseselerinizde dövizli alış, satış ve işlemler yapabilirsiniz. Dolar , Euro ve TL üzerinden işlemler yapabilmektesiniz.
      Raporlamalarda da dövizli tutarlarınızı görebilirsiniz. Daha fazlası için programımızı inceleyebilirsiniz...

Optik Programı Barkod Basım
      Bilsist optik programı v3 versiyonumuz ile stoklarınız için barkod etiketi basım modülü eklendi. Optik programımız içerisinden optik ince barkod basarak ürünlerinize yapıştırabilirsiniz ve barkodlu ürün takibi yapabilirsiniz.

Optik Programı Doktor, Hastane
      Bilsist optik programı v3 versiyonumuz ile doktor tanımları, hastane tanımları yaparak, yönlendirmeler girilebilir, takip edilebilir ve raporlanabilir.
      Hangi hastane ne kadar hastası gelmiş ,hangi doktorun ne kadar hastası gelmiş gibi raporlar takip edilebilmektedir.

Optik Programı Çok Kullanıcılı
      Bilsist optik programı v3 versiyonumuz ile işletme içi çoklu kullanıcı imkanı sağlanmış oldu. Ayrıca farklı lokasyonlardaki şubelerin de birbirine bağlanması ile çoklu şube takibi de yapılabilir duruma gelmiştir.
     Optik programı kurulum sonrasındaki ilgili yapılandırmalar ile farklı şubelerinizi tanımlayarak, şube bazlı kasa takibi, şube bazlı işlem takibi gibi raporlamalar da alınabilmektedir.

Optik Programı Personel Bazlı işlem takibi
      Bilsist optik programı v3 versiyonumuz ile işlemlerinizi personel bazlı da takip edebilmektesiniz.Personel tanımları sonrasında satış işlemlerinde personel seçip işlemleri personel bazlı da raporlayıp takip edebilirsiniz.

Optik programı optisyenlik müesseseleri için hayat kolaylaştıran bir yazılımdır.

Optik programı içerdiği özelliklerle işletme içi takipleri hızlandırır, kolaylaştırır ve takip edilmesini sağlar.

Hasta Takibi Reçete Takibi Müşteri Takibi Stok Takibi Barkod / Karekod desteği Barkod basım modülü Alışlar Takibi Satışlar Takibi Geniş raporlama seçenekleri ile sizlere geniş kullanım imkanı sunan optik programı yazılımını üretmiş olmaktan Bilsist Yazılım & Bilişim Hizmetleri olarak gurur duyuyoruz...