Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz !

    1999 yılından bu yana yazılım alanında hizmet gösteren firmamız her geçen yıl yenilikçi teknolojileri kullanarak sektörde kullanışlı ve stabil programlar üretme misyonunu üstlenmiştir.


      İlk yıllarda daha bölgesel ve trakya bazlı müşteri protföyüne sahip olan Bilsist Program & Web Yazılım Uygulama ve Geliştirme Merkezi , yıllar içerisinde gelişen yazılımları ve güncel teknolojileri kullanarak geliştirdiği yeni Program & Web Yazılım ürünleri ile tüm Türkiye de yazılım müşterilerine sahip olmuş olup , her geçen süreçte portföyünü daha da geliştirmektedir.


      Lüleburgaz bölgesi , çorlu bölgesi , edirne bölgesi , kırklareli bölgesi , tekirdağ bölgesinde web tasarım hizmetleri ve program geliştirme hizmetlerine devam etmekte olan Bilsist Program & Web Yazılım Uygulama ve Geliştirme Merkezi faaileyetlerini trakya bölgesinden tüm Türkiye ye hizmet edebilir olarak geliştirmeye devam etmektedir.


     Özellikle Bilsist Optik Programı optik müesseseleri için hazırlanmış özel yazılımımız sayesinde , optikçiler iş yerlerindeki stok cari hasta reçete takiplerini yapabilmektedir.

Firma Bilgilerimiz
Bilsist Yazılım & Bilişim Hizmetleri

Telefon : 0 850 885 0 189
Fax : 0 850 885 0 189
E-Posta : iletisim@bilsist.com
Adres : Kısa Sok. No:10 K:4 Lüleburgaz / Kırklareli
Vergi Dairesi : Lüleburgaz
Vergi Numarası : 6040298843